ROK 2014

Výroba a dílenská montáž ocelových konstrukcí pro společnost Flash Steel Power, a.s.
Hmotnost: 142 tun

Dodávka a montáž ocelové konstrukce skladové haly pro společnost PILA CIGNA, s.r.o. vč. zastřešení TR plechem a povrchové ochrany.
Hmotnost: 22 tun

Dodávka a montáž ocelové konstrukce pro projekt „Odprášení výklopníku V2 a V3“ vč. povrchové ochrany.
Hmotnost: 115 tun

Dodávka a montáž ocelové konstrukce nástavby pro projekt „SŠ POLYTEHCNICKÁ OLOMOUC – NÁSTAVBA DÍLEN“ vč. povrchové ochrany.
Hmotnost: 87 tun

Demontáž, dodávka a montáž ocelové konstrukce mostu pro projekt „Oprava čtvrtého typového pole mostu pásů P70, P71“ v areálu společnosti ArcelorMittal Ostrava a.s. vč. povrchové ochrany.
Hmotnost: 30 tun

Dodávka a montáž ocelových konstrukcí pro projekt „„Snížení fungitivních emisí z manipulace a chlazení aglomerátu na Aglomeraci Jih v AMO a.s. “ vč. povrchové ochrany.
Hmotnost: 424 tun

Dodávka a montáž ocelové konstrukce pro projekt „Snížení fugitivních emisí z manipulace a chlazení aglomerátu na Aglomeraci Jih – PS 05 – Technologické ocelové konstrukce“ vč. povrchové ochrany.
Hmotnost: 73 tun

Dodávka a montáž mostové ocelové konstrukce pro akci „Přivaděč DN800 Baška – Nové Dvory – rekonstrukce křížení Morávky v Dobré“ vč. povrchové ochrany.
Hmotnost: 89 tun

Výroba ocelové konstrukce střechy pro projekt „NILS Complex-Abuja, Nigéria“ vč. povrchové ochrany.
Hmotnost: 98 tun

Dodávka ocelových konstrukcí pro projekt „Lovochemie – Komplexní projekt inovace výrobních postupů“ vč. povrchové ochrany.
Hmotnost: 410 tun

Výroba ocelové konstrukce pro společnost STAMPA Ostrava spol. s.r.o. vč. povrchové ochrany.
Hmotnost: 99 tun